Boya Koruma ve Boya Parlatma Sistemi

                     

                                      

Günümüz tabiat şartları ve hava kirliliği, boya koruma' nın önemini daha da arttırmaktadır.

Hava kirliliği, asit yağmurları, katran ve tuz UV güneş ışınları, toz kuş pisliği, ağaç reçineleri, kalitesiz deterjan ve yıkama fırçaları boyaya zarar verir. Boyada parlaklık kaybına, koruyucu tabakanın zayıflamasına, kılcal çiziklerin oluşmasına ve paslanmaya neden olur. Boya Koruma Sistemi,  " 0 " km otomobilin boyasını ilk günkü parlaklığını koruması, kullanılmış araçları ilk günkü parlaklığına kazandırmak ve korumak için yapılan bir uygulamadır.

* Dış yüzeyler özel temizleyici ürünler ile temizlenir. Boya yüzeyinden zift, toz, çamur, tuz vb. zaralı maddeler temizlenir. Lastik ve plastik aksamlar temizlenir. Jantlar balata tozlarından temizlenir.

* Boya yüzeyindeki matlaşma ve yıkama hatalarından kaynaklanan yüzeysel çizikler, çizik giderme, işlemi ile  giderilir.

* Boya yüzeyine, parlaklık artırıcı ürünler uygulanır. Boya Parlatma Sistemi ile boya ilk günkü parlaklığına getirilir.

* Boya yüzeyi koruyucu madde ile kaplanır. Bu madde, uv güneş ışınlarını engelleyerek boyanın matlaşmasını önler. Kışın boyaya zarar veren çamur, tuz vb. zararlı maddelerden, hava kirliliğinin içerdiği tahrip edici etkenlerden ve asit yağmurlarından korur.

* Pasta-cila gereksinimi tamamen ortadan kalkar.

Aracınızın boyasını ilk günkü görünümüne geri getiren Boya Koruma ve Boya Parlatma Sistemi'ni yaz ve kış aylarına girerken yılda 2 defa yaptırmanız tavsiye edilir.

Uygulama süresi yaklaşık, 6 saattir.

 

Boya Koruma ve Boya Parlatma Sistemi

Uygulama Fiyatı,  180 TL

Döviz

1 $ = 6,16 TL
1 € = 6,97 TL
1124715 Ziyaretçi

Hava Durumu