Detaylı İç Temizlik ve Koruma Sistemi

                                                                                                                                             

             

                                                                      

Otomobilinizin iç kısımları zamanla kirlenir, tozlanır ve lekelere maruz kalır. Hoş olmayan görüntüler ortaya çıkar ayrıca bu kirlilik sağlığımızı tehdit eder.

Detaylı İç Temizlik Sistemi, kullanılmış otomobillerin, iç mekânlarını ilk günkü temizliğine kavuşturmak amacıyla yapılan bir  uygulamadır.

Detaylı İç Temizlik Sistemi'mizde aracın iç kısmı özel STARWAX® ürünleri kullanılarak profesyonel yöntemlerle temizlenir. Torpidodan tavana, taban halısından havalandırma ızgaralarına, kapı içlerinden bagaja tam 56 ayrı noktada uygulama yapılır.

Detaylı temizlik, işlemlerinin ardından uygulanan kumaş, deri vinly koruma ürünlerinin sayesinde, kumaşların zamansız aşınıp eskimesi önlenir. Plastik ve vinly yüzeylere toz, kir bulaşması engellenir. Otomobil içerisinde mükemmel bir temizlik koruma sağlanırken, kötü koku ve bakterilerden uzak, göz kamaştırıcı bir iç mekân oluşturulur.

Aracınızın iç yüzeylerini ilk günkü görünümüne geri getiren ve koruma altına alan bu sistemi yılda 1 defa yaptırmanız tavsiye edilir.

Uygulama süresi yaklaşık, 6 saattir.

 

 

Detaylı İç Temizlik ve Koruma Sistemi

Uygulama Fiyatı,  190 TL     

                                      

Döviz

1 $ = 6,16 TL
1 € = 6,97 TL
1124741 Ziyaretçi

Hava Durumu