Detaylı Ticari Araç Temizliği ve Bakımı / Detaylı İç Temizlik

       

            

Otomobilinizin iç kısımları zamanla kirlenir, tozlanır ve lekelere maruz kalır. Hoş olmayan görüntüler ortaya çıkar ayrıca bu kirlilik sağlığımızı tehdit eder.

Detaylı Ticari Araç Temizlik Sistemi, kullanılmış ticari otomobillerin, iç mekânlarını ilk günkü temizliğine kavuşturmak amacıyla yapılan bir  uygulamadır.

Detaylı İç Temizleme Sistemi'mizde uygulanan işlemler Ticari Araç Temizliği'nde de aynı şekilde uygulanır. Aracın iç kısmı özel STARWAX® ürünleri kullanılarak profesyonel yöntemlerle temizlenir. Torpidodan tavana, taban halısından havalandırma ızgaralarına, kapı içlerinden bagaja tam 56 ayrı noktada uygulama yapılır.

Detaylı temizlik, işlemlerinin sonrasında  uygulanan kumaş, deri vinly koruma ürünlerinin sayesinde, kumaşların zamansız aşınıp eskimesi önlenir. Plastik ve vinly yüzeylere toz, kir bulaşması engellenir. Otomobil içerisinde mükemmel bir temizlik koruma sağlanırken, kötü koku ve bakterilerden uzak, göz kamaştırıcı bir iç mekân oluşturulur.

Aracınızın iç yüzeylerini ilk günkü görünümüne geri getiren ve koruma altına alan bu  Detaylı İç Temizlik Sistemi'ni, Ticari Araç'larda  yılda 2 defa yaptırmanız tavsiye edilir.

     

Yukarıdaki uygulamalar bütün araç, model ve markaları için geçerlidir, uygulama süreleri farklıdır.

 

TİCARİ, HAFİF TİCARİ, KAMYON, KAMYONET, TIR KABİNİ, OTOBÜS, MİNİBÜS, PANELVAN, CİTYVAN, 

HER MARKA VE MODEL TİCARİ ARAÇLARIN TEMİZLİĞİ VE BAKIMLARI YAPILIR.

                  

 

  

 

" Tır ve Şehirlerarası otobüsleriniz yerinizde temizlenir "         

 

 

 

" Ticari Araçlarınızın Temizlik ve Bakımı Yerinizde Yapılır "

 

Döviz

1 $ = 6,16 TL
1 € = 6,97 TL
1124722 Ziyaretçi

Hava Durumu