HAKKIMIZDA                 

                 

TARİHÇEMİZ;

      

       Starwax® Car Care Systems, bir Avrupa markası değildir. Starwax® bir Türk markasıdır. Ama Avrupa ve Türkiye'de iddialı bir marka olma yolunda ilerlemekte. Starwax® ismi Döne ve Mustafa YILDIZ'ın soyadlarından esinlenerek ortaya çıkmıştır.

       Kuruluş serüveni 1998-2003 yılları arasında Hollanda'da başladı. Starwax® kurucularından olan Mustafa YILDIZ 1998'de Hollanda'ya gittiğinde Car Care sektörüyle tanışmasıyla ilk tohumlarını attı. Hollanda'da önce işçi olarak çalışıp, bu işin bütün inceliklerini yerinde görüp uygulayarak, en iyi şekilde öğrendi. Gerekli bütün eğitimlerini de tamamladıktan sonra ülkesine geri döndü. Ve bu işi Türkiye'de nasıl yaparım diye araştırmaya başladı, Car Care sektörünün Avrupa'ya göre eksiklerini de gördü ve artık nerden ne zaman başlayacağına karar vermek kaldı.

       Evlendikten sonra işletmeci olan eşi ile de hayalini paylaştı. Ve hali hazırdaki çalıştıkları firmalardan ayrılarak, ilk girişimlerini Car Care sektöründe faliyette olan bir firmayla 2005'de ortak olarak başladılar. Fakat, ortakların arasında çıkan prensip çatışmalarından dolayı yollarını ayırdılar. 2006 Ocak ayında Döne K.YILDIZ- Mustafa YILDIZ yola birlikte devam etmeye karar verdiler. Nisan 2006'da  Avcılar / İSTANBUL'da hizmet vermeye başladılar.

       Bu çifttin hedefi, Car Care sektöründe operasyonel maliyetlerini düşüren, zamanın etkin kullanılmasını sağlayan ve hizmet kalitesini artıran, sektörün ihtiyacını karşılayacak uygulama merkezleri kurmak, makine teçhizad ve ürünlerin satış ve satış sonrası hizmetlerinin sağlanması, müsteri memnuniyeti ve Car Care sektöründe en iyilerin arasında yer almaktır. 

                       

                                

                           

Döviz

1 $ = 6,16 TL
1 € = 6,97 TL
1124737 Ziyaretçi

Hava Durumu