Starwax® Car Care Systems, Bayilik Şartları

 

          

 

STARWAX®  CAR CARE SYSTEMS, 

BAYİLİK ŞARTLARI     

             

* Starwax® Car Care Systems, açılacak ilin, cadde üzerinde araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu, Starwax® Car Care Systems, tarafından onaylanacak bir yer konumuna sahip olunmalıdır,

*  Starwax®' ın bayilik açılacak semtte bayisinin bulunmaması,

* Starwax® uygulama merkezinin kullanım alanı, minimum  100-150 m2  kapalı alan olmalıdır,

*  Starwax® uygulama merkezinin, zemin, tavan, dış cephe ve boya işlerinin, Starwax® Car Care Systems standartlarına uygun bir şekilde yatırımcı tarafından yapılmış olması,

* Hali hazırda uygulama yeri mevcut ise, Starwax® Car Care Systems'in onayladığı şekilde değişikliklerin yapılması,

 

STARWAX®  CAR CARE SYSTEMS,                 


YENİ AÇILACAK BAYİLİKLERİNE,  VERECEĞİ HİZMETLER

* Temel Başlangıç Ürünleri,

STARWAX® CAR CARE SYSTEMS, Oto Bakım ve Koruma, Merkezlerinin başlangıçta yaklaşık 100 araca Altın ( Full ) Bakım ve 1000 araca yıkama yapabilecekleri ürün stok miktarıdır.

* Uygulama Aparatları,

STARWAX® CAR CARE SYSTEMS, Oto Bakım ve Koruma,  Merkezlerinde kullanılan özel pasta keçeleri, pasta ve cila sünger pedleri, sprey şişeler, dağıtıcı şişeler, mikrofiber bezler, wax uygulama pedi  kısacası uygulama yapılabilmesi için gerekli olan yardımcı aparatlardır.

* Makina ve Techizat

STARWAX® CAR CARE SYSTEMS, Oto Bakım ve Koruma, Sistemleri ile beraber kullanılmak için en verimli ve en az problem yaratan 200 bar soğuk yıkama makinası, 100 lt lik kompresör, kurutma ( ahtopot ) makinası, polisaj makinası, köpüklü yıkama tankı,  3 motorlu ıslak kuru vakum ve 2 motorlu  süpürgedir.

* Basılı Evraklar

 Yeni açılacak  STARWAX® CAR CARE SYSTEMS, Oto Bakım ve Koruma, Merkezinin El ve tanıtım Broşürleri'nin yapılmasıdır.

* Personel Eğitimi ve Danışmanlık

Açılan  STARWAX® CAR CARE SYSTEMS, Oto Bakım ve Koruma, Merkezinin tüm personeli, STARWAX® CAR CARE SYSTEMS Ana Merkezinde,  eğitimden geçirilerek CAR CARE ürünleri ve Uygulama Sistemleri öğretilmektedir. Her yeni alınan personele de ayrıca eğitim verilmektedir. Mevcut olan mekanınızdan en uygun ve en verimli iş yapma bilinçi, öğretilmektedir.

* Sözleşme Süresi

5 Yıl ( Her Yıl Yenilenir ).

     

   

 

Döviz

1 $ = 6,16 TL
1 € = 6,97 TL
1124727 Ziyaretçi

Hava Durumu